CLUB INFO

HEREN

DAMES

SPORTPARK

SPONSORING

rijwielcentrum
voorbeeld20voetbalclub
rabobank
flm
voncken_bouw
hanswagter
themu
lkmbouw
scheres
promotion
robedo
wijers-logo
agbloem
Cafetaria Ria
porteners
fysioq
bandenshop
logo
blokgroup1
weinheimer1
hermetico
geurts
hansendranken_logo_rgb
simons
opdevos
rjbouwservice
tb
 

TWITTER

GASTENBOEK

FOTO'S

LINKS

VACATURES

Uitslagen Swentibold toernooi 2018
vrijdag 03 augustus 2018 09:24

Op het Swentibold toernooi in Buchten (HBC'09) kon Susterse Boys niet verrassen. Wel werd er voor het eerst in een samenstelling gespeeld met veel nieuwe spelers.
Achteraf gezien was dit toernooi een goede training en werd er bij vlagen aardig gespeeld.
Jammer dat de organisatie met late afmeldingen te maken krijgt, waardoor het gehele toernooiprogramma schuift.

De teams van SVE en FC RIA hadden zich last minute afgemeld.
Hierdoor speelden de mannen van de Hei maar 3 i.p.v. 4 wedstrijdjes.

Hieronder de uitslagen!

Poule B

Susterse Boys, Susteren, FC Ria, Zwentibold, Born

Wedstrijdduur: 2 x 15 minuten.

Uitslagen Susterse Boys:

SC Susteren 2 - Susterse Boys 1 0-0

V.V. Born 1 - Susterse Boys 1 1-0

Susterse Boys 1 - FC Ria 1 (afgelast, FC RIA afgemeld)

Susterse Boys 1 - Zwentibold 1 0-1

 

Laatst aangepast op zondag 26 augustus 2018 09:53
 
Competitie indeling 2e
zondag 29 juli 2018 09:03

V.V. Susterse Boys 2 is deze jaargang ingedeeld in de 6e klasse 10.

In deze klasse zullen de mannen van ons 2e elftal een aantal oude bekenden tegenkomen.
Ploegen als Armada, EVV, HBC'09 en Obbicht zijn al jaren de tegenstanders van ons 2e!!!

Ook zal er wederom een heuse derby gespeeld worden tegen SC Susteren 5.

De indeling ziet er verder als volgt uit:

V.V. Armada 3
EMS 6
EVV 3
HBC'09 4
R.K.V.V. Obbicht 3
R.K.F.C. Lindenheuvel/Heidebloem 3
Sportclub Susteren 5
Stevensweert 2
V.V. Born 4
V.V. Zwentibold 4
R.K.V.V. Walburgia 3

Laatst aangepast op zondag 29 juli 2018 09:07
 
Bekerindeling 2e elftal
zaterdag 28 juli 2018 14:38

V.V. Susterse Boys 2 speelt deze jaargang in de beker in groep 4-087.

Indeling:

V.V. Susterse Boys 2
DVO 5
SC Susteren 5
Centrum Boys 3

Programma en uitslagen:

02-09-2018 11:30 uur V.V. Susterse Boys 2 - SC Susteren 5   3-0, gespeeld als vriendschappelijke wedstrijd. SC Susteren is uit bekertoernooi gegaan.
09-09-2018 11:00 uur DVO 5 - V.V. Susterse Boys 2   4-0
16-09-2018 11:30 uur V.V. Susterse Boys 2 - Centrum Boys 3   3-4

Laatst aangepast op maandag 17 september 2018 08:00
 
Competitie indeling 1e
woensdag 11 juli 2018 09:55

V.V. Susterse Boys 1 is de competitiejaargang 2018/2019 ingedeeld in de 5e klasse B.

Er wordt komende jaargang dus slechts één derby gespeeld.

Met 3 degradanten uit de 4e klasse en heel wat ploegen met ervaring op dat niveau is het met recht te noemen dat dit een sterke, maar uitdagende klasse is.
De volgende clubs zullen wij komend jaar ontvangen en bezoeken:

V.V. S.V.M. 1
NEC'92/vloerenboulevard 1
V.V. Armada 1
V.V. Amstenrade 1
R.K.V.V. Neerbeek 1
Geulsche Boys 1
I.V.S. 1
Jabeek 1
R.K.U.V.C. 1
Sanderbout 1
V.V. Urmondia 1
I.B.C.'03 1
Conventus'03 1

Laatst aangepast op zondag 29 juli 2018 09:02
 
Bekerindeling 1e elftal
vrijdag 29 juni 2018 08:14

V.V. Susterse Boys is deze jaargang ingedeeld in groep 1-45.

In deze groep treffen wij met Roosteren 1 en Sint Joost 1 oude bekenden.
De bekercompetitie start op Zondag 02-09-2018.

Indeling:
V.V. Roosteren 1
S.V.C. 2000 1
V.V. Sint Joost 1
V.V. Susterse Boys 1

Programma en uitslagen:

Zondag 02-09-2018 V.V. Roosteren 1 - V.V. Susterse Boys 1   3-1
Zondag 09-09-2018 V.V. Susterse Boys 1 - S.V.C 2000 1   0-9
Zondag 16-09-2018 V.V. Sint Joost 1 - V.V. Susterse Boys 1   0-1

Alle wedstrijden starten om 14:30 uur

Laatst aangepast op maandag 17 september 2018 08:00
 
« StartVorige123VolgendeEinde »

Pagina 2 van 3